Atgal »    Į titulinį »

Šakiečiai susitiko su Gediminu Vagnoriumi

Vasario3
Vasario trečią dieną Šakių laisvalaikio ir pramogų centre įvyko Krikščionių partijos Šakių skyriaus suorganizuotas susitikimas su Kovo 11-sios akto signataru, III-sios ir VIII-sios Lietuvos Respublikos Vyriausybių Ministru Pirmininku, socialinių mokslų daktaru ekonomistu, Krikščionių partijos lyderiu GEDIMINU VAGNORIUMI ir Lietuvos Respublikos Seimo nare, Krikščionių frakcijos pirmininko pavaduotoja, žurnaliste, laidų vedėja ir muzikos atlikėja DONALDA MEIŽELYTE.
Susitikime dalyvavo kitų rajone veikiančių partijų bei visuomeninių organizacijų lyderiai ir atstovai, Krikščionių partijos Jurbarko ir Varėnos rajonų skyrių delegacijos.
Gediminas Vagnorius šakiečiams pristatė savo atsiminimų knygą „Valstybės kūrimas – misija (ne)įmanoma“ ir atvirai papasakojo apie įdomius Lietuvos valstybės atkūrimo užkulisius, pasidalino mintimis apie dabarties problemas ir būdus joms spręsti.
Donalda Meiželytė kalbėjo apie Seimo ir Audito komisijos, kurios sudėtyje ji dirba, veiklą.
Svečiai atsakė į gausius dalyvių klausimus, betarpiškai bendravo ir dalino autografus. Laisvo Donaldos vedimo dėka renginys tapo šiltas ir nenuobodus. Dalyvių manymu, jeigu šakiečiai būtų žinoję, kad galės nemokamai pasiklausyti Donaldos Meiželytės dainų, tai į susitikimą būtų sugužėjusi pilna salė.
Skyriaus pirmininkas Romaldas Damušis pristatė Krikščionių partijos Šakių skyriaus iškeltus kandidatus rinkimams į Šakių rajono savivaldybės tarybą. Apie nūdienos problemas ir rinkiminę programą kalbėjo skyriaus iškelti kandidatai Vincas Pulokas, Saulius Urbaitis, Daiva Dovydė, Rima Prekevičienė.

Atgal »    Į titulinį »